İletişim – Contact Us

İletişim formunun fazlalık olduğunu düşündüğüm için kaldırdım. Destek için aşağıdaki yorum formunu kullanırsanız bana ve aynı soruya cevap arayan kişilere büyük bir iyilik yapmış olursunuz. İsterseniz mail gönderebilirsiniz.

Özel bilgi içerdiğini düşündüğüm mesajları onaylamadan okuyup siliyorum ve mail yoluyla dönüş yapıyorum. İletilmediğini düşünüp tekrar yazarak meşgul olmayın lütfen.

Mail: keremsari@hotmail.com.tr

Telefon: 0532 744 2058

Yazılarımı takip etmek için mail adresinizi listeye ekleyin

“İletişim – Contact Us” üzerine 100 yorum

 1. Bugün, tüm bu para kazanma yolları kötü çalışıyor, çünkü sosyal ağlar forumları alıp oyundan attı, forumlar çok az trafiğe sahip, Reddit’te bir sayfa oluşturmak daha kolay

  Cevapla
 2. Merhaba Kerem Bey, keremsari.com dahil diğer bazı mecralarda da takip etttiğim bir kişisiniz. Zamanla çalışma tarzınıza ve kalitenize o kadar hakim oldumki, yaklaşık iki ay önce çalışma yaptığım bir müşterim için rakip analizi yaparken incelediğim bir site sizin elinizden çıkmış olmalı diye düşündüm ve araştırınca yanılmadığımı anladım. Ondan önce haber okuduğum bir sitede dolaşırken fark ettiğim bazı noktalar(sayfa yükleme hızı gibi) siteyi incelememe sebep oldu ve sizin geliştirdiğiniz bir site olduğunu öğrendim. Umarım birgün beraber çalışma imkanımız olur. Başarılarınızın devamını diliyorum.

  Cevapla
  • Hatice Hanım çok teşekkür ederim benim hakkımda güzel düşüncelerinizi ve sebeplerini paylaştığınız için. Bunlar beni inanın çok mutlu ediyor.

   Cevapla

Yorum yapın