İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olanıdır. (hadis-i şerif)

Kerem’in Kişisel Blogu
≡ Menu

Dün yaptıklarım olmasaydı…

Klasikleşmiş bir çok nasihatin özeti. “Bu günkü aklım olsaydı, dün yaptıklarımı yapmazdım. Fakat dün yaptıklarımı yapmasaydım bugünkü aklım olmazdı.”

dun-yaptiklarim-olmasa

Konuya ekleme yapılıyorum: 12 Mart 2015

Az önce sitemi ziyaret eden kullanıcıları hangi kelimelerden elde ettiğimi incelerken “hakan mengüç paylaşımları” kelimesinden bir sürü ziyaretçinin geldiğini gördüm. Sitemde Hakan Mengüç adı geçmiyordu ve ilk kez duymuştum. Şaşkınlıkla bu kelimeyi(hakan mengüç paylaşımları) google’da arama yapınca bu konuya eklediğim resmi gördüm.

Devamında küçük bir araştırma yaptım ve resimdeki kişinin Hakan Mengüç olduğunu öğrendim. Bu sık sık savunduğum en etkili seo tekniğimi doğruluyor. Google amcamıza şekil yapmayalım o bizden on adım ilerde. Sadece içeriğimize özen gösterelim.Sizde katılın!
E-posta adresinizi giriniz: Onay e-postası gönderilecektir. Gizliliğiniz Google FeedBurner ile güvence altında.

Yazar: Çalışıyor, geziyor, okuyor, öğreniyor ama en çok; içerik odaklı seo çalışmalarıyla ilgileniyor! Bu yüzdendir ki; bu blogda bu konuların ne işi var demeyin! O konularda bir fikre hayat vermek üzere olan denemeler var.

{ 6 yorum yapıldı… add one }
 • mumtaz 6 Şubat 2015

  Anlamlıymış.. Bu tarz resimler için albüm kullanabilirsiniz. (nacizade fikrimce)

  • Kerem SARI 7 Şubat 2015

   Düşündüm, hatta ön araştırma bile yaptım fakat kapsamlı eklentileri kullanmayı hiç sevmiyorum. Uygun bir zamanda tekrar araştıracağım. Basit, temiz kodlanmış bir şey bulursam kullanırım.

   • mumtaz 7 Şubat 2015

    Basit ve temiz kodlamaya dikkat ettiğiniz kullanmakta olduğunuz tasarımdan belli.

    • Kerem SARI 9 Şubat 2015

     Evet Mumtaz, basitliğe ve sadeliğe önem veririm.

 • Volkan 25 Ağustos 2015

  Bu sözün sahibi Sagopa kajmer’dir.

  • Kerem SARI 25 Ağustos 2015

   Olabilir, sektör bozulmuş. Artık sözler bile çalınıyor 🙂

Bana yazın

#Mail adresiniz geçerli ise yorumunuz onaylandığında ve yorumunuza cevap verildiğinde mail yoluyla bilgilendirilirsiniz.

#Gönder butonuna tıkladığınız an yorumunuzun bana ulaşır. Onay beklediğine dair bilgilendirme mesajında geçici bir hata var.